Fi – dieviškoji proporcija,
aukso pjūvis, pasaulyje žinomas
kaip estetikos ir tobulumo simbolis,
nuo seniausių laikų lydintis mus
kiekviename žingsnyje ir kiekvienoje sferoje.

Mūsų profesionalų komandai –
tai atsinaujinimo ir įkvėpimo šaltinis,
grožio ir balanso standartas,
kurį visuomet taikome savo darbuose.

DAUGIAU


Pamilkite save ir savo kūną stipriauBambos išvaržos operacija
 

Bambos išvarža – tai bambos žiedo defektas, pro kurį į poodį išsiveržia pilvaplėvė ir pilvo ertmėje esantys organai. Bambos išvaržą išduoda neskausmingas, ovalios arba apvalios formos bambos iškilimas, itin gerai matomas atistojus. Spustelėjus iškilimą, turinys nesunkiai grįžta atgal į pilvo ertmę.Bambos išvaržos atsiradimui.


Daugiau

Hemorojinių mazgų pašalinimas

Hemorojus – tai išangės kraujagyslinių darinių išsiplėtimas ir išvešėjimas, pasireiškiantis skausmingu, kraujingu tuštinimusi. Hemorojaus atsiradimui įtakos turi lėtinis vidurių užkietėjimas, viduriavimas, sėdimas darbas bei mažas fizinis aktyvumas.


Daugiau

Šlaunies išvaržos operacija
 

Šlaunies išvarža – tai pilvaplėvės ir pilvo ertmės organų išsiveržimas pro šlaunies kanalą į poodinę šlaunies sritį. Išvaržai atsiradus, šlaunies srityje gali būti jaučiamas nestiprus skausmas ir lengvai apčiuopiamas iškilimas, kurį spustelėjus jos turinys įsispaudžia į vidų. Jei atsiradus išvaržai delsiama kreiptis į specialistą, išvarža gali užstrigti – spustelėjus, turinys negrįžta į vidų, atsiranda stiprus skausmas, kas gali sukelti komplikacijas.


Daugiau

Intensyviai drėkinanti veido odos procedūra

Vanduo – elementas, lemiantis ne tik mūsų bendrą savijautą, bet ir darantis įtaką mūsų išvaizdai. Vos tik organizmui ima trūkti drėgmės, imame pastebėti odos pokyčius – šerpetojimą, pleiskanojimą, odos papilkėjimą, atsirandančius sausus plotus odoje, niežėjimą. Visi šie požymiai – kelias į ankstyvą senėjimą ir palankios terpės odos problemoms susidarymą.


Daugiau

Skaistinanti veido odos procedūra su vitaminu C

Vitaminas C – vieną svarbiausių vaidmenų organizmo gynybinėje sistemoje atliekantis elementas, kurio dėka organizmo apsauginis sluoksnis – oda, sėkmingai kovoja su žalingais aplinkos veiksniais: antioksidantais, UV spinduliuotės poveikiu.


Daugiau

Stangrinanti veido odos procedūra

Bėgantis laikas, greitas gyvenimo tempas, žalingi įpročiai ir aplinkos veiksniai neišvengiamai palieka žymes mūsų odoje – pastebime, jog oda praranda elastingumą ir strangrumą, po truputį ima smukti žemyn, odą ima vagoti raukšlės, kurios vis gilėja. Nors bėgančio laiko nesustabdysime, tačiau senėjimo procesus pristabdyti galima profesionaliomis kosmetologinėmis ir dermatologinėmis veidos odos procedūromis, kurios papildo už mūsų odos grožį ir sveikatą atsakingų kolageno, elastino bei hialurono rūgšties rezervuarus bei leidžia ilgiau džiaugtis skaistesne, elastingesne ir lygesne oda.


Daugiau

Hialurono rūgšties injekcijos

Hialurono rūgšties injekcijos – modernus nechirurginis gydymo būdas, skirtas pagerinti odos būklę, pristabdyti senėjimo procesus, išlyginti raukšleles ir suteikti taip reikalingos drėgmės. Oda tampa lygesnė, skaistesnė ir stangresnė jau po pirmosios procedūros, o rezultatas išlieka net iki 9 mėnesių.


Daugiau

Injekcijos nuo raukšlių
 

Mimikos raukšlės susidaro periodiškai susitraukinėjant veido raumenims (juokiantis, besišypsant, raukantis) – ant kaktos atsiranda horizontalių raukšlių, pykčio raukšlių tarpuakyje, „žąsies kojelės“ akių kampučiuose.


Daugiau

Prakaitavimo gydymas injekcijomis

Prakaitavimas – natūrali organizmo reakcija į intensyvų fizinį krūvį, karščiavimą ligos metu ir kitus veiksnius, kurie verčia tankiau plakti širdį: stresą, pyktį, baimę. Organizmas, norėdamas apsisaugoti nuo perkaitimo, skatina prakaito gamybą, taip pašalindamas šilumos perteklių pro visą žmogaus kūną išsiraizgiusį milijono prakaito liaukų tinklą.


Daugiau

Mommy makeover
 

„Mommy Makeover” – tai operacijų junginys, kurį dažniausiai sudaro pilvo plastika ir krūtinės pakėlimas bei didinimas implantais, dažnai kartu kombinuojant ir riebalų nusiurbimą. Visos kūno korekcijos yra atliekamos kartu, vienos narkozės metu, taip sutaupant laiko ir pinigų, be to, išvengiama pakartotinos narkozės ir antro pooperacinio atsigavimo periodo.


Daugiau

Krūtų pakėlimas
 

Krūtų pakėlimas – operacija, atliekama dėl bėgančio laiko sumažėjus odos stangrumui ir praradus jaunatvišką formą, krūtims nukarus po gimdymo ar atsikračius daug nereikalingo svorio.


Daugiau

Nosies plastinė operacija
 

Nosies plastika – operacija, kurios dėka galima pakoreguoti ne tik nosies formą ir dydį, bet ir sumažinti ar panaikinti kuprelę, pakeisti nosies galiuką, pakeisti šnervių formą, po patirtų traumų pakoreguoti iškrypusią nosies ašį.


Daugiau

Riebalų nusiurbimas
 

Liposukcija arba riebalų nusiurbimas, yra viena populiariausių operacijų pasaulyje. Svarbu suprasti, jog riebalų nusiurbimas atliekamas ne svoriui mažinti, o padailinti kūno linijas. Daugumai žmonių riebalai kaupiasi probleminėse vietose: ant juosmens, pilvo, šlaunų, sėdmenų, žastų, skruostų ar pasmakrės, nuo kurių net ir sportuojantiems žmonėms sunku pašalinti lokalias riebalų sankaupas.


Daugiau

Lytinio gyvenimo gerinimas

Bėgantis laikas, vienas ar keli gimdymai – veiksniai, darantys įtaką bendrai makšties būklei (formai, stangrumui, drėgnumui). Dažniausiai moterys pastebi ir jaučia, jog makštis praranda formą ir stangrumą, darosi sausesnė, sunkiau sudrėksta lytinių santykių metu, kas lemia mažesnį ar net visai dingusį pasitenkinimą lytinių santykių metu.


Daugiau

Šlapimo nelaikymo gydymas

Šlapimo nelaikymas (inkontinencija) – opi problema, kamuojanti kas trečią moterį. Dažnai po gimdymo raumenys praranda elastingumą, nusilpsta, nukąra, todėl pasikeičia kampas tarp šlapimtakio kanalų ir šlapimo pūslės ir sutrinka įprastinis funkcinis mechanizmas. Šlapimo nelaikymas – tai ne tik liga, bet ir psichologinis, socialinis bei fizinis diskomfortas, darantis įtaką fizinei ir psichologinei sveikatai, socialiniam ir seksualiniam gyvenimui. Nevalingas šlapimo pratekėjimas pasireiškia kosint, čiaudint, bėgant, šokant, sportuojant, keliant svorį, juokiantis, lytinių santykių metu.


Daugiau

Makšties siaurinimas lazeriu

Makšties siaurinimas lazeriu – procedūra, skirta moterims, kurioms po gimdymo, patirtų traumų ar dėl įgimtų patologijų dingsta makšties audinių elastingumas ir tonusas, kas lemia šlapimo nelaikymą bei lytinio gyvenimo teikiamo džiaugsmo praradimą.


Daugiau

Profesionali burnos higiena

Norint išlaikyti sveiką burnos ertmę, užkirsti kelią apnašų sukeliamoms ligoms ir džiaugtis stipriais dantimis ir gražia šypsena, neužtenka dukart per dieną valyti dantų ir naudoti dantų siūlą. Dantų šepetėliu neįmanoma pasiekti visų dantų vagelių bei dantų šonų, o tarpdančius valant siūlu vis tiek pasilieka maisto likučių bei apnašų.


Daugiau

Danties rovimas
 

Tam tikrais atvejais danties rovimas yra neišvengiama procedūra, norint užkirsti kelią galimoms komplikacijoms arba siekiant išvengti žalos bendrai burnos ertmės, dantų ar žandikaulio būklei.


Daugiau

Dantų implantai
 

Netekus vieno ar kelių dantų, atsiranda įprotis slėpti šypseną ar nuolat galvoti apie prarastus dantis bendraujant su aplinkiniais. Be to, burnos chirurgai įspėja, jog prarasti dantys gali sukelti ne tik estetinių, bet ir rimtų sveikatos problemų – laiku negydant prarastų dantų, vystosi sąkandžio sutrikimai, vyksta išrauto danties vietoje esančio kaulo tirpimas.


Daugiau

Adenoidų šalinimas
 

Adenoidai – tai limfoidinio audinio sankaupos, esančios ryklėje, geriau žinomi kaip polipai. Pacientams, dažnai sergantiems viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis ar kenčiantiems nuo alergijų, adenoidai gali padidėti, sukeldami įvairias sveikatos problemas ir diskomfortą kasdieniame gyvenime.


Daugiau

Nosies pertvaros operacija
 

Nosies pertvaros korekcija (septoplastika) – operacija, kurios metu pašalinami kvėpavimo funkcijos sutrikimai. Kreiva nosies pertvara gali būti įgimtas defektas, deformuotis įvykus traumai ar dėl nosies vožtuvų patologijos bei kriauklių hipertrofijos. Kreiva nosies pertvara sukelia įvairias sveikatos problemas: knarkimą, lėtinę slogą, apsunkintą kvėpavimą, gali turėti įtakos širdies bei kraujagyslių sistemos veiklai, virškinimo sistemai. Rekonstrukcinė nosies pertvaros operacija ne tik palengvina kvėpavimą, bet ir apsaugo nuo rimtų sveikatos sutrikimų.


Daugiau

Tonzilių operacija
 

Tonzilektomija – operacija, kurios metu pašalinama dalis gomurinių tonzilių, dėl kurių kyla apsunkintas kvėpavimas per nosį, knarkimas, trumpalaikis kvėpavimo sustojimas miego metu arba vargina lėtinis tonzilitas (lėtinis infekcijos židinys tonzilių nišose, pasireiškiantis ligos paūmėjimu 3-4 kartus per metus).


Daugiau

Pilonidinės cistos pašalinimas

Pilonidinė cista – įgytas pūlingas uodegikaulio-kryžkaulio srities uždegimas, dėl kurio formuojasi fistulės. Nors tiksli cistų formavimosi priežastis dar nėra tiksliai nustatyta, manoma, jog tam įtakos turi infekcija, kilusi dėl plaukų folikulų uždegimo – folikulito, kuris ilgainiui progresuoja ir dėl to atsiranda didesnis poodinis pūlinys.


Daugiau

Sėklidės vandenės operacija

Sėklidės vandenė (hidrocelė) – audinių skysčio susikaupimas kapšelyje, tarp sėklidės dangalų, dėl kurio kapšelis padidėja, sukelia diskomfortą. Hidrocelė dažnai pasitaiko naujagimiams, tačiau įprastai iki vienerių metų amžiaus dingsta be gydymo, savaime. Suaugusiesiems hidrocelės atsiradimui įtakos turi patirtos traumos ar kilę uždegimai bei infekcijos.


Daugiau

fi clinica

Mes – darni ir vieninga profesionalų komanda, kurią vienija bendras tikslas – teikti aukščiausios kokybės savo srities ekspertų paslaugas ir rūpintis pacientų sveikata, gera savijauta bei grožiu.

Labiausiai vertiname kokybę, todėl visur ir visuomet jos siekiame: vos pravėrus klinikos duris jus pasitiks ramybė, malonus ir paslaugus administracijos bendravimas, ilgametę patirtį turinčios gydytojų ekspertų komandos žinios ir profesionalumas, rūpestinga, šilta ir atidi slaugytojų priežiūra, kurių dėka apsilankymas klinikoje paliks vien geriausius prisiminimus.

Leiskite mūsų profesionalams pasirūpinti Jūsų sveikata, gera savijauta ir grožio puoselėjimu – estetikos ekspertai, ilgametės patirties dėka sukaupę neįkainojamų žinių bagažą, padėsiantį Jums stiprinti pasitikėjimą savimi, puoselėti Jūsų individualų grožį ir atrasti kelią į vidinę ramybę ir laimę.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

ir apie naujienas bei specialius pasiūlymus sužinokite pirmieji!

© 2020 UAB „Forma perfecta“. Visos teisės saugomos. Tel.: +37062688838; el.paštas: info@ficlinica.lt