Bendroji ir abdominalinė chirurgijaBambos išvaržos operacija
 

Bambos išvarža – tai bambos žiedo defektas, pro kurį į poodį išsiveržia pilvaplėvė ir pilvo ertmėje esantys organai. Bambos išvaržą išduoda neskausmingas, ovalios arba apvalios formos bambos iškilimas, itin gerai matomas atistojus. Spustelėjus iškilimą, turinys nesunkiai grįžta atgal į pilvo ertmę.Bambos išvaržos atsiradimui.


Daugiau


Hemorojinių mazgų pašalinimas

Hemorojus – tai išangės kraujagyslinių darinių išsiplėtimas ir išvešėjimas, pasireiškiantis skausmingu, kraujingu tuštinimusi. Hemorojaus atsiradimui įtakos turi lėtinis vidurių užkietėjimas, viduriavimas, sėdimas darbas bei mažas fizinis aktyvumas.


Daugiau


Šlaunies išvaržos operacija
 

Šlaunies išvarža – tai pilvaplėvės ir pilvo ertmės organų išsiveržimas pro šlaunies kanalą į poodinę šlaunies sritį. Išvaržai atsiradus, šlaunies srityje gali būti jaučiamas nestiprus skausmas ir lengvai apčiuopiamas iškilimas, kurį spustelėjus jos turinys įsispaudžia į vidų. Jei atsiradus išvaržai delsiama kreiptis į specialistą, išvarža gali užstrigti – spustelėjus, turinys negrįžta į vidų, atsiranda stiprus skausmas, kas gali sukelti komplikacijas.


Daugiau


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

ir apie naujienas bei specialius pasiūlymus sužinokite pirmieji!

© 2020 UAB „Forma perfecta“. Visos teisės saugomos. Tel.: +37062688838; el.paštas: info@ficlinica.lt