Riebalų šalinimas lazeriu


Riebalų šalinimas lazeriu (lazerinė lipolizė) – tai moderni riebalų šalinimo procedūra, kurios metu lazerio skleidžiama energija veikia riebalinio audinio ląsteles ir jas suardo. Lazeris veikia ne tik poodininį riebalų sluoksnį, bet ir kolageną, esantį odoje, todėl oda kiek pasitempia, taip išryškėja kūno kontūras.

Riebalų šalinimas lazeriu, kaip ir įprasta liposukcija (riebalų nusiurbimo operacija), nėra būdas svoriui sumažinti, o tik galimybė padailinti kūno linijas, todėl norint atlikti korekciją, kūno masės indeksas (KMI), turi būti žemesnis nei 28. Lazerinė lipolizė atliekama tik riebalų šalinimui nuo mažų plotų, kuriuose nėra susikaupęs didelis poodinis sluoksnis riebalų – nuo pasmakrės, vidinių kelių, vidinių žastų. Jei riebalus norima šalinti nuo didesnio ploto, pavyzdžiui, pilvo, juosmens, šlaunų, geresnis rezultatas pasiekiamas, kai atliekama standartinė liposukcija (riebalų nusiurbimas).

Kaip atliekama operacija?

Riebalų šalinimo lazeriu operacija gali būti atliekama taikant tiek vietinę, tiek bendrinę nejautrą ir trukti nuo keliolikos minučių iki kelių valandų, priklausomai nuo operacijos apimties.

Riebalų ardymui naudojama lazerio kaniulė (1-2 mm skersmens vamzdelis, pro kurio galą išspinduliuojama lazerio energija). Operacijos metu mažai pastebimose kūno vietose, pavyzdžiui, odos raukšlėse arba ten, kur dengia apatiniai drabužiai, daromi nedideli, iki 2 mm dydžio, pjūviai, pro kuriuos įkišama kaniulė ir švelniais judesiais vedžiojama pirmyn ir atgal poodiniu riebaliniu audiniu, taip veikiant riebalų ląsteles. Procedūros metu kaniulė pridegina smulkias kraujagysles, todėl po procedūros kraujosruvos būna ne tokios ryškios, o tinimas – mažesnis, nei po įprastos liposukcijos, kas yra ypatingai svarbu atliekant korekciją veido, kaklo, kelių ar kitose, itin matomose, srityse.

Pooperacinis periodas ir gijimas

  • Po operacijos 4-6 savaites privaloma dėvėti specialią kompresinę aprangą, kuri neleidžia kauptis skysčiui, padeda greičiau susitraukti odai;
  • Po operacijos sumušimo ar išsipūtimo jausmas įprastai dingsta per savaitę;
  • Susidariusios kraujosruvos išnyksta per kelias dienas;
  • Po operacijos, norint pasiekti geriausią rezultatą, rekomenduojamas limfodrenažinio masažo kursas;
  • Aktyvios fizinės veiklos ir sporto rekomenduotina vengti 1-2 savaites.

 

Mūsų klinikos klientams suteikiame galimybę už plastines operacijas atsiskaityti išsimokėtinai ir be pabrangimo. Daugiau informacijos rasite puslapyje plastinės operacijos išsimokėtinai.


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

ir apie naujienas bei specialius pasiūlymus sužinokite pirmieji!

© 2020 UAB „Forma perfecta“. Visos teisės saugomos. Tel.: +37062688838; el.paštas: info@ficlinica.lt