Riebalų persodinimas į veidą


Viena populiariausių alternatyvų hialurono rūgšties ir botulino toksino injekcijoms, užtikrinanti ilgalaikį rezultatą – riebalų persodinimas į veidą. Ši procedūra rekomenduojama pacientams, norintiems natūraliu būdų padidinti skruostų, lūpų tūrį, išlyginti gilesnes raukšles, randelius ar įdubimus, padailinti paakius.

Norint padailinti veidą riebalais, reikia turėti prikaupus šio rezervo – turėti šiek tiek riebalinio audinio ant kūno. Šios procedūros neįmanoma atlikti sportiškiems arba labai liekniems pacientams. Dažniausiai riebalai persodinimui imami iš juosmens ar pilvo srities, kartais – iš šlaunų.

Kaip atliekama operacija?

Operacija atliekama taikant bendrąją nejautrą. Vietoje, kurioje bus atliekamas riebalų nusiurbimas, daromi 0,5 cm ilgio pjūviai. Dažniausiai riebalai persodinimui imami iš probleminių vietų, kuriose dažniausiai kaupiasi riebalai: juosmens arba pilvo srities. Per pjūvį sušvirkščiama 5–8 ºC fiziologinio tirpalo – jis sumažina kraujavimą ir išskaido riebalines ląsteles. Vėliau įkišama metalinė kaniulė, kuria išsiurbiami riebalai (100-200 ml), kuriuos specialiu metodu paruošus, suleidžiami į reikiamą sritį. Riebalų visada suleidžiama daugiau, kadangi iš jų prigyja tik apie 40 procentų – dalį persodintų ląstelių organizmas traktuoja kaip normalų riebalinį audinį, o neprigijusios riebalų ląstelės yra išskaidomos, išnešiojamos ir pašalinamos iš organizmo.

Pooperacinis periodas ir gijimas

  • Po operacijos prigyja tik apie 40 procentų riebalų, todėl kosmetinis efektas gali būti nepakankamas ir po kiek laiko gali tekti kartoti procedūrą;
  • Persodintų riebalų tūris taip pat priklauso nuo svorio pokyčių – numetus svorio, jų tūris sumažėja;
  • Vietų, kur persodinti riebalai, apie mėnesį negalima masažuoti.

 

Mūsų klinikos klientams suteikiame galimybę už plastines operacijas atsiskaityti išsimokėtinai ir be pabrangimo. Daugiau informacijos rasite puslapyje plastinės operacijos išsimokėtinai.

 

 

 

 


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

ir apie naujienas bei specialius pasiūlymus sužinokite pirmieji!

© 2020 UAB „Forma perfecta“. Visos teisės saugomos. Tel.: +37062688838; el.paštas: info@ficlinica.lt