Smakro operacija


Smakro korekcija – būdas pakeisti smakro dydį ir formą. Operacija atliekama ir žmonėms, turintiems sąkandžio problemų. Dažniausiai pacientai į plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojus kreipiasi dėl keletos problemų: kuomet smakras yra neišsivystęs ar itin mažas, neproporcingas su kitomis veido dalimis arba priešingai – yra labai didelis, atsikišęs, taip pat, neproporcingas veidui. Dar viena priežastis – trauma ar kaulo sunykimas senėjimo proceso metu.

Jei pacientui reikalinga estetinė smakro mažinimo operacija, plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai pašalina dalį kaulo ir fiksuoja sraigtukais. Jei reikalinga didinimo operacija, tuomet smakras yra iškeliamas implanto pagalba. Smakrui didinti gali būti naudojami silikoniniai ar polietileno implantai. Dažniausiai naudojami polietileno implantai.

Kaip atliekama operacija?

Pirmiausia, konsultacijos metu pacientas nufotografuojamas, o jo nuotraukos modeliuojamos kompiuteriu, kad žmogus galėtų įsivaizduoti galima rezultatą.

Operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą. Operacijos metodika gali skirtis, priklausomai nuo korekcijos pobūdžio. Atsižvelgiant į tai, parenkama ir pjūvio vieta: jį galima daryti pasmakrėje ir burnos viduje.

Pooperacinis periodas

  • Po operacijos patinimas laikosi 2–3 savaites, iš pradžių būna ir mėlynių;
  • Mažinant smakrą, pirminis estetinis vaizdas pasirodo po ilgesnio laiko, nes reikia daugiau laiko kaului sugyti;
  • 3–4 dienas po operacijos nereikėtų šlapinti žaizdų, kas kelias dienas jas privalu perrišti;
  • Operacijos nedaro įtakos kramtymo funkcijai;
  • Pirmas dvi paras tris kartus per dieną po 30 min.–1 val. operuotą sritį reikia šaldyti ledais;
  • 1 savaitę po operacijos reikia miegoti ant nugaros;
  • 1–2 mėnesius reikia vengti aktyvaus sporto;
  • Galutinis rezultatas matomas po maždaug po 4–6 mėnesių;
  • Jei operacijai naudoti netirpūs siūlai, jie yra pašalinami po 7 dienų.

Smakro korekcija injekcijomis

Kitas būdas pakoreguoti smakrą – injekcijomis, kuomet į smakrą yra suleidžiami audinių užpildai. Ši procedūra yra itin paprasta, nes nėra chirurginės intervencijos, o jos metu nėra reikalinga anestezija.

 

Mūsų klinikos klientams suteikiame galimybę už plastines operacijas atsiskaityti išsimokėtinai ir be pabrangimo. Daugiau informacijos rasite puslapyje plastinės operacijos išsimokėtinai.


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

ir apie naujienas bei specialius pasiūlymus sužinokite pirmieji!

© 2020 UAB „Forma perfecta“. Visos teisės saugomos. Tel.: +37062688838; el.paštas: info@ficlinica.lt