Vokų plastika


Vokų plastika – viena populiariausių ir dažniausiai atliekamų plastinių operacijų visame pasaulyje. Ši operacija atliekama ne tik estetikos, bet ir sveikatos sumetimais.

Kadangi akių vokų oda yra itin plona, bėgant laikui mažėja odos elastingumas ir raukšlelių šiose vietose ypač padaugėja. Vokuose susidaro odos perteklius, kuris užkrenta ant akies, todėl žvilgsnis tampa pavargęs. Taip pat, po akimis atsiranda vadinamieji „maišeliai“. Nors antakių ir vokų pasmukimas dažniausiai kamuoja vyresnius, jis gali atsirasti nepriklausomai nuo žmogaus amžiaus. Pasitaiko, kad kai kurie dėl įgimto voko pakeliamojo raumens vystymosi sutrikimo šią problemą turi nuo pat gimimo.

Užkritę akių vokai akis ne tik daro pavargusias, bet ir turi įtakos regėjimui – pakritusi oda mažina regėjimo lauką, todėl rega silpsta. Kai kuriuos nuolat kamuoja akių uždegimas, tampa sunkiau vairuoti ir dirbti kompiuteriu, akys greičiau pavargsta.

Kaip atliekama operacija?

Odos pertekliaus ar riebalų maišelių pašalinimas nuo vokų dažniausiai trunka apie valandą. Operuojant viršutinius vokus taikoma vietinė arba bendrinė nejautra – oda įpjaunama išilgai voko raukšlės, o atlikus antrą lygiagretų pjūvį kiek aukščiau yra pašalinamas odos perteklius, esant reikalui, šalinamos riebalinės išvaržėlės. Operuojant apatinius vokus pašalinami riebaliniai maišeliai iš paakių arba riebalai perskirstomi. Pjūvis dažniausiai atliekamas junginėje – vidiniame voko paviršiuje. Jei yra apatinio voko odos perteklius, jis šalinamas atliekant pjūvius voko išorėje.

Pooperacinis periodas ir gijimas

  • Dėl patinimo po operacijos gali būti sunku užsimerkti, todėl vargina akių sausumas, bet tai išsprendžiama dirbtinių ašarų pagalba;
  • Dėl atliktos operacijos pirmas dienas gali susilpnėti regėjimas;
  • Po dviejų savaičių randeliai tampa sunkiai įžiūrimi, kraujosruvos dažniausiai išnyksta per kelias savaites, o patinimas gali išlikti kiek ilgiau.

 

Mūsų klinikos klientams suteikiame galimybę už plastines operacijas atsiskaityti išsimokėtinai ir be pabrangimo. Daugiau informacijos rasite puslapyje plastinės operacijos išsimokėtinai.


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

ir apie naujienas bei specialius pasiūlymus sužinokite pirmieji!

© 2020 UAB „Forma perfecta“. Visos teisės saugomos. Tel.: +37062688838; el.paštas: info@ficlinica.lt