GinekologijaLytinio gyvenimo gerinimas

Bėgantis laikas, vienas ar keli gimdymai – veiksniai, darantys įtaką bendrai makšties būklei (formai, stangrumui, drėgnumui). Dažniausiai moterys pastebi ir jaučia, jog makštis praranda formą ir stangrumą, darosi sausesnė, sunkiau sudrėksta lytinių santykių metu, kas lemia mažesnį ar net visai dingusį pasitenkinimą lytinių santykių metu.


Daugiau


Šlapimo nelaikymo gydymas

Šlapimo nelaikymas (inkontinencija) – opi problema, kamuojanti kas trečią moterį. Dažnai po gimdymo raumenys praranda elastingumą, nusilpsta, nukąra, todėl pasikeičia kampas tarp šlapimtakio kanalų ir šlapimo pūslės ir sutrinka įprastinis funkcinis mechanizmas. Šlapimo nelaikymas – tai ne tik liga, bet ir psichologinis, socialinis bei fizinis diskomfortas, darantis įtaką fizinei ir psichologinei sveikatai, socialiniam ir seksualiniam gyvenimui. Nevalingas šlapimo pratekėjimas pasireiškia kosint, čiaudint, bėgant, šokant, sportuojant, keliant svorį, juokiantis, lytinių santykių metu.


Daugiau


Makšties siaurinimas lazeriu

Makšties siaurinimas lazeriu – procedūra, skirta moterims, kurioms po gimdymo, patirtų traumų ar dėl įgimtų patologijų dingsta makšties audinių elastingumas ir tonusas, kas lemia šlapimo nelaikymą bei lytinio gyvenimo teikiamo džiaugsmo praradimą.


Daugiau


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

ir apie naujienas bei specialius pasiūlymus sužinokite pirmieji!

© 2020 UAB „Forma perfecta“. Visos teisės saugomos. Tel.: +37062688838; el.paštas: info@ficlinica.lt