KosmetologijaIntensyviai drėkinanti veido odos procedūra

Vanduo – elementas, lemiantis ne tik mūsų bendrą savijautą, bet ir darantis įtaką mūsų išvaizdai. Vos tik organizmui ima trūkti drėgmės, imame pastebėti odos pokyčius – šerpetojimą, pleiskanojimą, odos papilkėjimą, atsirandančius sausus plotus odoje, niežėjimą. Visi šie požymiai – kelias į ankstyvą senėjimą ir palankios terpės odos problemoms susidarymą.


Daugiau


Skaistinanti veido odos procedūra su vitaminu C

Vitaminas C – vieną svarbiausių vaidmenų organizmo gynybinėje sistemoje atliekantis elementas, kurio dėka organizmo apsauginis sluoksnis – oda, sėkmingai kovoja su žalingais aplinkos veiksniais: antioksidantais, UV spinduliuotės poveikiu.


Daugiau


Stangrinanti veido odos procedūra

Bėgantis laikas, greitas gyvenimo tempas, žalingi įpročiai ir aplinkos veiksniai neišvengiamai palieka žymes mūsų odoje – pastebime, jog oda praranda elastingumą ir strangrumą, po truputį ima smukti žemyn, odą ima vagoti raukšlės, kurios vis gilėja. Nors bėgančio laiko nesustabdysime, tačiau senėjimo procesus pristabdyti galima profesionaliomis kosmetologinėmis ir dermatologinėmis veidos odos procedūromis, kurios papildo už mūsų odos grožį ir sveikatą atsakingų kolageno, elastino bei hialurono rūgšties rezervuarus bei leidžia ilgiau džiaugtis skaistesne, elastingesne ir lygesne oda.


Daugiau


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

ir apie naujienas bei specialius pasiūlymus sužinokite pirmieji!

© 2020 UAB „Forma perfecta“. Visos teisės saugomos. Tel.: +37062688838; el.paštas: info@ficlinica.lt