Keraminės dantų laminatės


Dantų korekcija keraminėmis laminatėmis – modernus būdas, leidžiantis pasiekti estetiškos šypsenos rezultatą. Protezavimas aukščiausios kokybės keraminėmis laminatėmis leidžia ne tik pašalinti visus šypsenos defektus, verčiančius kompleksuoti ne vieną, bet ir sukurti natūraliai tvirtus bei ilgaamžius dantis. Šypseną koreguojant keraminėmis laminatėmis galima pakeisti dantų spalvą, formą, paslėpti dantų įtrūkimus, nusidėvėjimą ar pašalinti tarpus tarp dantų.

Keraminės laminatės gaminamos laboratorijoje tiksliai pagal individualius paciento dantis ir konkrečius pageidavimus. Tobulai šypsenai pasiekti įprastai reikia 2-3 vizitų pas gydytoją odontologą. Procedūros metu, saugant išlikusius sveikus danties audinius, tiesiogiai atstatomi pažeisti dantų audiniai, forma, spalvinės savybės, paviršiaus mikrostruktūra, padėtis lanke taip, kad prilygtų natūralaus danties vaizdui.

Atlikus dantų protezavimą keraminėmis laminatėmis, galima džiaugtis visaverčiu gyvenimu, t.y. įprastai kramtyti nebijant, jog laminatė nulūš ar nukris, kadangi keramika yra itin patvari ir ilgaamžė medžiaga, tad rezultatu galima džiaugtis net iki 15 metų ir daugiau. Be to, karaminės laminatės nesukelia jokio papildomo vargo ir rūpesčių, jokia speciali ir ypatinga priežiūra nėra reikalinga, kadangi aukštos kokybės laminatės nereaguoja su aplinkos pigmentais, jų spalva nesikeičia, todėl pacientai gali drąsiai mėgautis kava, raudonu vynu ir panašiais produktais be baimės, kad dantys patamsės. Šypsenos korekcija laminatėmis geriau apsaugo dantenas ir leidžia rečiau lankytis pas odontologus ateityje. Svarbiausia – rūpintis dantimis taip, kaip iki atliekant dantų protezavimą keramikos laminatėmis – reguliariai valyti, naudoti dantų siūlą ir kas pusę metų profilaktiškai atlikti burnos higieną.


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

ir apie naujienas bei specialius pasiūlymus sužinokite pirmieji!

© 2020 UAB „Forma perfecta“. Visos teisės saugomos. Tel.: +37062688838; el.paštas: info@ficlinica.lt