Plastinės operacijosMommy makeover
 

„Mommy Makeover” – tai operacijų junginys, kurį dažniausiai sudaro pilvo plastika ir krūtinės pakėlimas bei didinimas implantais, dažnai kartu kombinuojant ir riebalų nusiurbimą. Visos kūno korekcijos yra atliekamos kartu, vienos narkozės metu, taip sutaupant laiko ir pinigų, be to, išvengiama pakartotinos narkozės ir antro pooperacinio atsigavimo periodo.


Daugiau


Krūtų pakėlimas
 

Krūtų pakėlimas – operacija, atliekama dėl bėgančio laiko sumažėjus odos stangrumui ir praradus jaunatvišką formą, krūtims nukarus po gimdymo ar atsikračius daug nereikalingo svorio.


Daugiau


Nosies plastinė operacija
 

Nosies plastika – operacija, kurios dėka galima pakoreguoti ne tik nosies formą ir dydį, bet ir sumažinti ar panaikinti kuprelę, pakeisti nosies galiuką, pakeisti šnervių formą, po patirtų traumų pakoreguoti iškrypusią nosies ašį.


Daugiau


Riebalų nusiurbimas
 

Liposukcija arba riebalų nusiurbimas, yra viena populiariausių operacijų pasaulyje. Svarbu suprasti, jog riebalų nusiurbimas atliekamas ne svoriui mažinti, o padailinti kūno linijas. Daugumai žmonių riebalai kaupiasi probleminėse vietose: ant juosmens, pilvo, šlaunų, sėdmenų, žastų, skruostų ar pasmakrės, nuo kurių net ir sportuojantiems žmonėms sunku pašalinti lokalias riebalų sankaupas.


Daugiau


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

ir apie naujienas bei specialius pasiūlymus sužinokite pirmieji!

© 2020 UAB „Forma perfecta“. Visos teisės saugomos. Tel.: +37062688838; el.paštas: info@ficlinica.lt