Tinklaraštis


Gausus prakaitavimas – kaip kovoti?

2020-01-16

Skaityti daugiau


Nė vienam iš mūsų prakaitavimas nėra svetimas – prakaituojame ne tik intensyvesnės fizinės veiklos metu, bet ir reaguodami į įvairius stimulus, kurie pripildo kūną adrenalino ir sužadina emocijas: pyktį, baimę, nuostabą, susijaudinimą, džiaugsmą. Daugeliui su prakaitavimu susitvarkyti pavyksta be didesnių pastangų, naudojant kosmetikos priemones bei tinkamai rūpinantis asmens higiena, deja, daliai žmonių tai tikras iššūkis, kurio nepavyksta įveikti.




Slenkantys plaukai – rimtos ligos požymis?

2019-12-19

Skaityti daugiau


Plaukų slinkimas – nuostabos nekeliantis procesas, su kuriuo susiduriame kiekvienas – šio natūralaus veiksmo dėka plaukai atsinaujina, todėl visiškai normalu per dieną netekti nuo 40 iki 150 plaukų. Kartais pastebime, jog plaukų imame netekti gerokai daugiau – tokiais atvejais kaltę mėgstame versti vitaminų stokai ar sezonų kaitai, tačiau nepagalvojame, jog pagausėjęs plaukų slinkimas gali signalizuoti apie rimtas ligas, su kurių pasekmėmis – silpnais, išsausėjusiais, lūžinėjančiais, praretėjusiais plaukais ar net plinkančiu skalpu dorotis teks nuo kelių iki keliolikos mėnesių.




Dantų implantacija – kokios žalos pridaro net ir vienas prarastas dantis?

2019-11-26

Skaityti daugiau


Vieno ar kelių dantų netekimas – ne vien estetinė, bet ir rimtais sveikatos sutrikimais galinti grasinti problema, kuri kamuoja įvairaus amžiaus pacientus. Šiais laikais modernių technologijų ir profesionalių gydytojų odontologų dėka galima ne tik atstatyti pavienius dantis, bet ir atkurti bedančius žandikaulius, pacietui grąžinant visavertį gyveimą ir pasitikėjimą savimi bei savo šypsena. Apie dantų netekimo priežastis ir jų atstatymo svarbą pasakoja klinikos „fi clinica“ gydytojas, burnos chirurgas Donatas Nomeika.




Kaip prižiūrėti odą šaltuoju metų laikotarpiu?

2019-11-14

Skaityti daugiau


Šaltasis metų laikotarpis – nemažas stresas mūsų odai. Vos paspaudus pirmajam šaltukui imame pastebėti odos pokyčius – oda išsausėja, ima pleiskanoti, praranda natūralų skaistumą, papilkėja. Gera žinia, jog lengvai galime padėti savo odai iškęsti žiemos iššūkį – tereikia tinkamos priežiūros bei reguliaraus puoselėjimo, ir jūsų oda išliks sveika bei graži, net ir užklupus šalčiams!




Senesni įrašai


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

ir apie naujienas bei specialius pasiūlymus sužinokite pirmieji!

© 2020 UAB „Forma perfecta“. Visos teisės saugomos. Tel.: +37062688838; el.paštas: info@ficlinica.lt