Tinklaraštis


Kaip prižiūrėti odą šaltuoju metų laikotarpiu?

2019-11-14

Skaityti daugiau


Šaltasis metų laikotarpis – nemažas stresas mūsų odai. Vos paspaudus pirmajam šaltukui imame pastebėti odos pokyčius – oda išsausėja, ima pleiskanoti, praranda natūralų skaistumą, papilkėja. Gera žinia, jog lengvai galime padėti savo odai iškęsti žiemos iššūkį – tereikia tinkamos priežiūros bei reguliaraus puoselėjimo, ir jūsų oda išliks sveika bei graži, net ir užklupus šalčiams!
Krūtų didinimas prieš ir po operacijos – ką svarbu žinoti

2019-10-08

Skaityti daugiau


Dar tik svajojant ar pagaliau pasiryžus turėti išsvajotą krūtinę, vienas po kito ima kilti įvairiausi klausimai, pradedant konsultacija su plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoju, baigiant pooperacine priežiūra. Nors internetinės svetainės bei forumai lūžte lūžta nuo galybės skirtingų nuomonių bei gandų, patikimų atsakymų, pasirodo, nėra taip jau ir lengva gauti – dažnai tenka paplušėti stengiantis atsirinkti kas tiesa, o kas tik pramanai. Taigi, krūtų didinimas prieš ir po operacijos – ką naudinga žinoti?
Plyšęs krūties implantas – ką turite žinoti

2019-09-30

Skaityti daugiau


Krūties implanto plyšimas – reta komplikacija, įvykstanti dėl implanto susidėvėjimo ar patirtų traumų bei nelaimingų atsitikimų, kurių metu buvo gautas itin stiprus smūgis į krūtinę, lūžo šonkauliai. Į dažniausiai užduodamus klausimus apie krūtų implanto plyšimą atsako plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, medicinos mokslų daktaras Vygintas Kaikaris.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

ir apie naujienas bei specialius pasiūlymus sužinokite pirmieji!

© 2019 UAB „Forma perfecta“. Visos teisės saugomos. Tel.: +37062688838; el.paštas: info@ficlinica.lt