Dermatologija


Gausus prakaitavimas – kaip kovoti?

2020-01-16

Skaityti daugiau


Nė vienam iš mūsų prakaitavimas nėra svetimas – prakaituojame ne tik intensyvesnės fizinės veiklos metu, bet ir reaguodami į įvairius stimulus, kurie pripildo kūną adrenalino ir sužadina emocijas: pyktį, baimę, nuostabą, susijaudinimą, džiaugsmą. Daugeliui su prakaitavimu susitvarkyti pavyksta be didesnių pastangų, naudojant kosmetikos priemones bei tinkamai rūpinantis asmens higiena, deja, daliai žmonių tai tikras iššūkis, kurio nepavyksta įveikti.
Slenkantys plaukai – rimtos ligos požymis?

2019-12-19

Skaityti daugiau


Plaukų slinkimas – nuostabos nekeliantis procesas, su kuriuo susiduriame kiekvienas – šio natūralaus veiksmo dėka plaukai atsinaujina, todėl visiškai normalu per dieną netekti nuo 40 iki 150 plaukų. Kartais pastebime, jog plaukų imame netekti gerokai daugiau – tokiais atvejais kaltę mėgstame versti vitaminų stokai ar sezonų kaitai, tačiau nepagalvojame, jog pagausėjęs plaukų slinkimas gali signalizuoti apie rimtas ligas, su kurių pasekmėmis – silpnais, išsausėjusiais, lūžinėjančiais, praretėjusiais plaukais ar net plinkančiu skalpu dorotis teks nuo kelių iki keliolikos mėnesių.
Kaip prižiūrėti odą šaltuoju metų laikotarpiu?

2019-11-14

Skaityti daugiau


Šaltasis metų laikotarpis – nemažas stresas mūsų odai. Vos paspaudus pirmajam šaltukui imame pastebėti odos pokyčius – oda išsausėja, ima pleiskanoti, praranda natūralų skaistumą, papilkėja. Gera žinia, jog lengvai galime padėti savo odai iškęsti žiemos iššūkį – tereikia tinkamos priežiūros bei reguliaraus puoselėjimo, ir jūsų oda išliks sveika bei graži, net ir užklupus šalčiams!
Senesni įrašai


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

ir apie naujienas bei specialius pasiūlymus sužinokite pirmieji!

© 2020 UAB „Forma perfecta“. Visos teisės saugomos. Tel.: +37062688838; el.paštas: info@ficlinica.lt