Veido operacijos


Užkritę akių vokai. Ką daryti?

2019-09-17

Skaityti daugiau


Bėgantis laikas palieka pėdsakus mūsų odoje – įsibėgėjus senėjimo procesams oda ima glebti, darosi vis mažiau elastinga, kas lemia raukšlelių ir odos pertekliaus viršutiniuose akių vokuose susidarymą, kuris, uždengdamas akį, sukelia mieguisto, pavargusio, liūdno žvilgsnio įspūdį. Užkritę viršutiniai akių vokai vargina daugelį įvairaus amžiaus moterų ir vyrų ne vien dėl estetinio vaizdo, tai neretai tampa suprastėjusio regėjimo priežastimi.
Ko nežinojote apie veido patempimą?

2019-09-11

Skaityti daugiau


Senėjimas – natūralus ir neišvengiamas organizmo procesas, kurio metu vis labiau besidėvinčios ląstelės ima keisti savo struktūrą, kas lemia organizme vykstančių procesų lėtėjimą: lėtėja medžiagų apykaita, ląstelių atsinaujinimas – visa tai daro tiesioginę įtaką mūsų sveikatai ir odos būklei. Pastebime, jog oda ima glebti, darosi ne tokia stangri ir elastinga, praranda drėgmę, skaistumą bei įgauna pilkšvą atspalvį, o aplink akis, burną, kaktoje ima ryškėti raukšlelės.
Maišeliai po akimis – kaltas gyvenimo būdas ar genetika?

2019-09-11

Skaityti daugiau


Paburkę paakiai, maišeliai po akimis – problema, kurios atsiradimo kaltininkais esame įpratę laikyti miego trūkumą, stresą, lėtinį nuovargį, alkoholio vartojimą. Interneto platybėse galima atrasti ne vieną „veiksmingą“ būdą, tariamai padėsiantį atsikratyti paburkusių paakių, pradedant „stebuklingais“ kremais ir kaukėmis, baigiant įvairiais liaudiškais būdais: agurkų griežinėlių, žalių bulvių skiltelių ir arbatos maišelių terapijomis, druskos išbraukimu iš mitybos raciono.
Senesni įrašai


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

ir apie naujienas bei specialius pasiūlymus sužinokite pirmieji!

© 2020 UAB „Forma perfecta“. Visos teisės saugomos. Tel.: +37062688838; el.paštas: info@ficlinica.lt